Voor het behalen van Yannha Palma haar diploma als kaatstrainer, moest ze nog een kaatsclinic organiseren. Haar keuze was gevallen op de bewoners van het Martenahiem. De oudjes vonden het maar wat leuk om mee te doen aan alle opdrachten die ze had bedacht. Dit is goed te zien aan de foto’s die hier van zijn gemaakt. (klik maar op het plaatje).
Winnaarsronde:
1e prijs Redmer Cnossen, Truus Overal, Inke Nore Hiemstra
2e prijs Jorrit Palma, Marrit Wielenga, Sanne Strikwerda
3e prijs Klaas Meinsma, Simon Benders, Marije van der Meulen
3e prijs Jurrit Osinga, Marrit Strikwerda, Else Bakker
verliezersronde:
1e prijs Auke van der Meulen, Gerbrich Koster, Jorick Tamminga
2e prijs Anne Piet Strikwerda, Hendrik Dunnewind, Renske Lemstra
3e prijs Frits Hoekstra, Jelmer Zijlstra, Doutzen Meppelink
e3 prijs Niels Strikwerda, Jacob Bosch, Lisette Bakker
Zondag 2 juli waren de welpen jongens en meisjes te gast in Tzum.
Jammer genoeg waaide het heel hard, en dan is opslaan op een open veld in Tzum erg lastig.
Maar gelukkig bleef het droog, en konden de 4 wedstrijden in vlot tempo worden afgewerkt.
de prijswinnaars waren:
Jongens A klasse
1e prijs: Gerlof Schuiling Oude Bildtzijl en Alex Boonstra St. Jacobiparochie
2e prijs: Tymen Bults Wommels en Collin Terpstra Witmarum
Jongens B klasse
1e prijs: Max Menage Witmarsum, en Noud Oostenveld Makkum
2e prijs: Jasper Tjepkema Oude Bildtzijl, en Stijn Haaksma Dokkum
1e herkansing: Sido Agema Ferwerd, en Redmer Porte Oude Bildtzijl
2e herkansing: Tymen Stenekes Wommels, en Lennart Wagenaar Witmarsum
Prijswinnaars Meisjes
A klasse
1e prijs: Frouke Patricia Blanke Bolsward, en Mette Tilma Mantgum
1e prijs: Marije Punter Reard, en Anouk Groen Winsum
B klasse
1e prijs: Elske Tassebajof Jonkerslan, en Sinne Mous Reard
2e prijs: Iris Tolsma Jirnsum, en Emma Tjeerdema Makkum
Woensdagavond 28, donderdagavond 29, en vrijdagavond 30 juni was het weer een gezellige drukte op de Voorstraat met het straatkaatsen. We mogen weer terug kijken op een zeer geslaagd evenement.
K.F. Wêz Wis Tsjom organiseerde dit evenement voor de 2e keer.
14 parturen hadden zich aangemeld 2 meer dan vorig jaar.
Na de eerste omloop op woensdag kaatsten de winnaars in de A klas en de verliezers in de B klas
Prijswinnaars waren:
A klas
1e prijs: Robin Benders, Jurrit Osinga, en Kevin Zijlstra
2e prijs: Jelmer Zijlstra, Jorrit Buwalda, en Meinderd-Jan Zijlstra
3e prijs: Reinoud Dijkstra, Bouwe Strikwerda, en Anne Piet Strikwerda
B klas
1e prijs: Yannah Palma, Jeldou Koopmans, en Johan Koster
2e prijs: Marrit Wielenga, Gerbrich Koster, en Lisa Molenaar
3e prijs: Douwe Joostema, Arjen Pieter Bouma, en Haye Tseard van der Hem
Prijswinnaars Pupillen jongens
1e prijs Sven Kingma Menaam, Jorrit Kroondijk St. Annaparochie (prins)
2e prijs Rimar Kaper St. Annaparochie, Jan Willem Koopal Witmarsum
3e prijs Piet de Jong Lytsewierum, Sigert Bouma Huins
3e prijs Renke-Jacob Cuperus Hurdegryp, Lars Haarsma Scharnegoutum
1e herkansing Roan van Swinden Koopmans Exmorra, Jort Dijkstra Menaam
2e herkansing Zenn Hoitinga Wommels, Dylano van Coevorden Witmarsum
Prijswinnaars Pupillen meisjes
1e prijs Marrit de Witte Makkum, Floorke de Boer Hommerts (prinses)
2e prijs Aisha Mahmoud St. Annaparochie, Daniek Rinia Arum
3e prijs Bente van der Woud Berltsum, Sanna Haaksma Dokkum
1e herkansing Alieke de Jong Wommels, Sygrid Bosch Arum
2e herkansing Fenna Wiersma Dokkum, Wvy Wijnia Wommels
Marrit Wielenga, Yannah Palma, en Gerbrich Koster hebben geschiedenis geschreven voor de kaatsvereniging door de 2e prijs te winnen bij de NK meisjes in Tzummarum.
Dit is nog nooit eerder gebeurt.
Super gefeliciteerd meiden.
Uitslagen B klasse
1e prijs
Harmen Westra Kimswerd
Jan Fokke Mulder Dronrijp
Klaas van der Vlugt Witmarsum
2e prijs
Jan Hoekstra Leeuwarden
Johannes Henrichs Harlingen
Siemon de Groot Midlum
3e prijs
Harm Jan de Boer Spannum
Pieter Porte Wommels
Gerrie Otter Goutum
1e prijs herkansing
Jan de Jong Menaam
Johannes Siegersma Berltsum
Wietse Punter Grou
1e prijs
Jan Meindertsma Goutum
Hilbrand Smid Witmarsum
Bertus Bootsma Wommels
2e prijs
Nanning Seepma Herkema
Ludwig Seerden Franeker
Johan Hiemstra Sint Jacoboiparochie
3e prijs
Anne de Vries Sint Annaparochie
Evert Tolsma Dronryp
Anco Elgersma Dedgum
Ondanks dat het s ’morgens nog best koud was, hebben we het wel getroffen met het weer op de eerste ledenwedstrijd van 2023.
De jeugd was knap vertegenwoordigd, maar bij de dames en heren liep het nog geen storm.
Dit zal vermoedelijk wel met de temperatuur te maken hebben gehad.
Voor de wedstrijd foto’s klik hier
In totaal 6 lijsten te weten
Lees verder